Do Černošic zavítá A-Cray, mladá hvězda drum&bassu


První březnovou sobotu bude

Černošické Club Kino hostit třetí vydání akce BASS ČERNOŠICE. Tentokrát zavítá do Černošic mladý velice talentovaný producent A-Cray, který má na svém kontě řadu úspěšných zářezů na velkých zahraničních labelech a patří mezi absolutní špičku drum&bassu nejen v Čechách, ale též ve světovém měřítku.‬‬

A-cray začal tvořit už ve svých 15 letech. Jeho skladby jsou nejčastěji na pomezí deep a neuro drum&bassu a vynikají velmi propracovanými rytmy. Loňským vydáním skladby „Stomper“ se ve svých 19 letech definitivně zařadil mezi nejsledovanější drum&bassové producenty na světě. Vedle něj se na akci představí známý promotér a zakladatel labelu Zenith Music, DJ Stantha. Zbytkem večera návštěvníky provedou místní djs z Duneni.cz crew.  

BASS ČERNOČICE je série večerů věnovaných moderní elektronické hudbě. Předchozí večery akce navštívilo vždy téměř 300 lidí. Vystoupení jednotlivých djs a producentů jsou doprovázena projekcemi, kterými tzv. VJ živě vizuálně doprovází hudbu. Každá akce má své téma spojené s dramaturgií večera, v němž se nesou kulisy umístěné do prostoru klubu. Tentokrát bude tématem večera průmysl.

Hlavním partnerem akce je třikrát chmelený Excelent od Gambrinusu.