DNB CLASH B-DAY EDITION


V sobotu 11.6. v Chapeau Rouge proběhne další nabitá noc série DNB CLASH pod taktovkou rezidentních crews Latrod3ctus, DUNENI.cz a Neuro:lab. Speciální edice B-Day edice slaví nejen 1 rok od založení akce, ale také narozeniny dje VirCZ, který si dá clash set se zakladatelem pražské crew Reprospekt, s DJem P.Drem.

Unikátní koncept noci, kde se hraje na 2 master mixy celou noc vznikl před rokem a DNB CLASH, na kterém se v kolaboracích představují přední čeští djs, se za tuto krátkou dobu stal neodmyslitelnou součástí pražské dnb scény.

DNB Clash je unikátní kolaborace Djs, která není pojata jako nynější trend „back to back“ nebo hodně agresivní a vyzývavé „dj VS dj“. Nesnažíme se bojovat o to, kdo je lepší, rychlejší a přesnější, spíš nám jde o to využít 4 metrů techniky, které máme k dispozici a vytvořit originální a nápadité sety.“ řiká DJ sn3hura z projektu Latrod3ctus.

Jako guest clash se představí dinosauři české DNB scény, kteří nám servírují svůj jugnle dnb už roku 2000 a možná i déle. Nemluvíme o nikom jiném než o Bassbeast crew a to o Djs Rich & Basstien.

Těšit se můžete na kulervoucí zvuk, klasické CLASH kulisy obohacené o B-Day tématiku, vizualizace a našláplou atmosféru, která na tomto večírku vždy panuje!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1600458793578008/

www.dnbclash.cz