BASS ČERNOŠICE /w Deadly Viperz


Být Dýdžej… Jaké to je?

Speciální předvánoční edice akce BASS ČERNOŠICE přinese pořádnou Vánoční nadílku. Večer začne již v půl sedmé, kdy je připraveno promítání dokumentárního filmu České Televize “Být Dýdžej” (Jan Motal, 50min), který s nadhledem zachycuje scénu a DJingu u nás a její proměny v poslední době.

Po filmu odstartuje samotná hudební produkce. Tentokrát si místní djs DUNENI.cz přizvali jako speciálního hosta legendární české djské duo Deadly Viperz, které tvoří ostřílení djs Akira & Anakin. Ti stáli u samotného zrodu české drum&bassové scény. Společně pak začali vystupovat v roce 2005 a od té doby odehráli nespočet akcí i festivalů v ČR i v zahraničí a vystupovali po boku největších světových umělců. Jelikož jde o dva osobně i hudebně blízké djs, jejich společné mixy jsou velmi dynamické a jejich vystoupení je z pravidla jedna velká show.

Večer se ponese v duchu dekadentně pojatého tématu “Komerce Vánoc”, jemuž budou kulisy v prostorách klubu i živé projekce. Partnery akce jsou třikrát chmelený Excelent od Gambrinusu a Fakeer, energy drink bez chemie. Více na www.basscernosice.czclanekclanek2